środa, 13 maja 2015

Problem z blogiem...

Wczoraj zauważyłam, że moje posty nie są aktualizowane na Waszych paskach bocznych (ostatni wyświetlany post jest sprzed 6-ciu dni). Próbowałam rozwiązać ten problem na wszelkie możliwe sposoby podane w Internecie. Niestety nic nie skutkuje... Moje wpisy nie są przez Was odwiedzane, bo nawet nie wiecie, że je napisałam. Mogłabym Was prosić o aktualizację list czytelniczych, ale wiem, że jeśli macie powyżej 300 obserwowanych blogów, to Blogger nie pozwoli Wam dodać mojej strony. Nie wiem, co zrobić w takiej sytuacji - macie jakieś propozycje? Teraz czuję, że straciłam prawie wszystkich komentatorów.


Jedyne, co przychodzi mi do głowy to propozycja subskrypcji przez adres mailowy - oznacza to, że po zapisaniu się, będziecie dostawać maile wtedy, gdy utworzę nowy wpis:

Tutaj wpisz swój adres mailowy:


Delivered by FeedBurner
(po kliknięciu przycisku "Subskrypcja" pojawi się okno, w którym trzeba wpisać kod captcha i kliknąć "Complete Subscription Request")
Subskrypcję możecie w każdej chwili przerwać klikając "unsubscribe now", które znajduje się na końcu każdego przychodzącego maila.

lub
zapraszam do obserwacji przez Bloglovin:

Proste jak drut

oraz
proponuję aktualizację gadżetu "lista blogów"

3 komentarze :

 1. W bloggerze rzeczywiście jest jakiś problem, ale na pocieszenie napiszę ci tylko, że w czytniku, który ja używam (Feedreader) nie mam problemów i posty pojawiają się na bieżąco.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja własnie próbowałam przekierować posty przez podobny czytnik (Feedburner) - na razie nie widzę efektów, ale może jeszcze muszę poczekać.

   Usuń
 2. Ewo mi się posty w czytniku wyświetlają :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...