niedziela, 13 lutego 2011

Skończyłam sesję egzaminacyjną!


Sesja dobiegła końca - mam wreszcie upragniony tydzień wakacji :). Dziękuję Wam za trzymanie za mnie kciuków. Nauka do ostatniego z egzaminów - Geologii regionalnej świata (jakby ktoś był ciekawy czego się uczyłam - tu przykład) była na tyle zajmująca, iż nie miałam czasu zaprezentować bransoletki frywolitkowej (którą swoja drogą wysupłałam zgodnie z moją niedawną tradycją - w trakcie studiowania notatek). Bransoletka wraz z wisiorkiem stała się prezentem urodzinowo - imieninowym.  

Z kolei w czasie oczekiwania na wyniki egzaminów, wpadłam na pomysł! (uprzedzając możliwe komentarze - wiem, że jest takie coś jak candy) Wrzuciłam karteczki z pseudonimami osób piszących komentarze na moim blogu (ile komentarzy - tyle karteczek). I zrobiłam losowanie.

Nagroda, którą jest...


...trafi do:

Zwyciężczynię prosiłabym o maila z adresem, na który mam przesłać niespodziankę. Mam nadzieję, że prezent się spodoba :)

Dla chcących wykonać sobie podobne serduszko przedstawiam wzorek. Robótka jest wykonana jednym czółenkiem z muliny. Po wykonaniu wymaga rozciągnięcia.Serdecznie chciałam też podziękować, za wyróżnienia, które otrzymałam od bejbi88 i Joanny


Super, że sprawia Wam przyjemność czytanie moich bazgrołków :) 

6 komentarzy :

 1. Oj studia najpiękniejsze czasy w życiu :)Gratulacje!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluje zakończonej sesji:))

  zapraszam po wyróżnienie na mój blog
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. O rety!!!! Ale mi zrobiłaś niespodziankę, aż mi się łezka w oku zakręciła!!!! Dziękuję bardzo!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Miłego wypoczynku!!! Gratulacje!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Przesyłka dotarła. Pięknie dziękuję za nispodziankę!!! I za upominek urodzinowy również!!!!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...